Pogotowie kanalizacyjne
WUKO
image/svg+xml Katowice Częstochowa Sosnowiec Gliwice Zabrze Bytom Ruda Śląska Rybnik Tychy Dąbrowa Górnicza Chorzów Jaworzno Mysłowice Siemianowice Śląskie Żory Tarnowskie Góry Będzin Piekary Śląskie Świętochłowice Pokaż wszystkie! Do tych miast dojazd gratis!
:: zatkany odpływ ::
MASZ PROBLEM Z KANALIZACJĄ?
Słabo schodzi woda lub w ogóle nie odpływa?

w domu, bloku, mieszkaniu, sklepie, markecie, szkole, przedszkolu, spółdzielni czy wspólnocie mieszkaniowej

ZADZWOŃ
Z kilkuletnim doświadczeniem w branży jestem w stanie zweryfikować oraz wycenić awarię telefonicznie a następnie w jak najszybszym czasie pozbyć się problemu.
Szybka realizacja zleconej awarii. Wycena telefoniczna i dojazd bezpłatnie.
tel. 791 766 240

 
Wykonywane usługi

WUKO

:
udrażnianie rur, przepychanie oraz czyszczenie:
 
instalacji wewnętrznych
zlewy, kratki, wanny, brodziki, toalety, pisuary, piony, poziomy itd.
 
instalacji zewnętrznych
pomiędzy studniami, pomiędzy budynkiem a szambem, odpływów liniowych, rynien i innych.

Pogotowie kanalizacyjne Wukomen szybko i skutecznie realizuję każdą usługę.
Wieloletnie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwala mi profesjonalnie usunąć każdy problem.

 

Pogotowie kanalizacyjne

WUKOMEN wykonuje usługi wuko dla osób prywatnych oraz firm w domach i blokach używając do tego specjalistycznego oraz profesjonalnego sprzętu jak również dysponuje doświadczoną załogą z wieloletnim doświadczeniem w branży stosując kilka metod m.in. 

Metoda mechaniczna

Metoda Mechaniczna ( sprężyna mechanicza ) w większości przypadków stosowana jest w udrażnianiu instalacji wewnętrznych np: zapchana pion , zapchany zlew itd.

Więcej...

Metoda ssąco tłocząca

Metoda ssąco-tłocząca ( pompka ciśnieniowa ) Wytwarza ciśnienie ok 8 bar dlatego też stosowana jest w przypadku usunięcia zapchania na niewielkiej odległości np. zapchana toaleta w pobliżu pionu.

Więcej...

Metoda ciśnieniowa

Metoda Ciśnieniowa ( Maszyna ciśnieniowa WUKO 250 BAR ) najczęściej używana do przepychania rur na instalacjach zewnętrznych np: udrażnianie pomiędzy studzienką a budynkiem czy usuwanie zapchania pomiędzy studzienkami itd.

Więcej...
Nasza oferta pogotowia kanalizacyjnego WUKOMEN to pełen zakres wykonywania usług: udrażniania,  przepychania oraz czyszczenia instalacji kanalizacyjnych. Oferujemy udrażnianie instalacji wewnętrznych takich jak m.in.: odpływu zlewu, zlewozmywaka, toalety, WC, pisuaru, kratki pod wanną, odpływu liniowego pod prysznicem, odpływu z pralki, odpływu z brodzika, pionu, poziomu itd. Udrażnianie, przepychanie oraz czyszczenie rur instalacji zewnętrznych np.: poziomy, odpływ do szamba zwykłego jak i ekologicznego, pomiędzy studniami, rynien, odpływu liniowego pomiędzy budynkiem a studzienką itd. W przypadku usuwania awarii zapchania instalacji kanalizacyjnej wewnętrznej hydraulik usługi wykonuje za pomocą tzw. sprężyny mechanicznej co przy naszym doświadczeniu daje niemal stu procentowy rezultat i rura jest jak ,,nowa". Kiedy usługę wykonujemy na instalacji zewnętrznej hydraulik używa metody ciśnieniowej lub mechanicznej. Ponieważ przypadki są różne i każda z tych metod może przynieść inny rezultat a pogotowie kanalizacyjne

WUKOMEN dąży do tego aby rezultat był stu procentowy a klient w pełni zadowolony
dla tego też nieustannie ulepszmy swój sprzęt o nowe urządzenie wuko nowe samochody przystosowane do pracy w każdych warunkach.
 

Hydraulik, pogotowie hydrauliczne, usługi hydrauliczne, udrażnianie rurpogotowie kanalizacyjneudrażnianie kanalizacji, wuko, czyszczenie kanalizacji, usługi kanalizacyjne, przetykanie rur, przepychanie rur, awaria kanalizacji, pogotowie wodociągowe, hydraulik Częstochowaudrożnienie kanalizacjiudrożnienie rury, zapchany zlew, przepychanie kanalizacji, przetykanie kanalizacji, przepychanie zlewów, udrażnianie zlewów, przepychanie toalet, udrażnianie toalet, udrażnianie kanałów, przepychanie kanałów, zapchana kanalizacja, zapchane rury, zapchana rura, zapchania wukoudrażnianie pionów, przepychanie pionów, pogotowie wod kan, pogotowie wodno-kanalizacyjne, przepychanie szamb, awaria toaletyhydraulik wukoodetkanie pionuprzepchanie rurprzepychanie WCudroznienie WCzatkana toaleta, przepychanie rur sanitarnych, udrażnianie kanalizacji sanitarnej,
Katowice + 40 km
 szybka ralizacja zleconej usterki
więcej informacji 

 
Gliwice + 40 km
 szybka ralizacja zleconej usterki
więcej informacji 

 
Częstochowa + 40 km
 szybka ralizacja zleconej usterki
więcej informacji

 
WUKO
Częstochowa, Katowice, Gliwice, Chorzów, Sosnowiec i inne zbliżone lokalizacje.
Szybka wycena i realizacja zleconej awarii.

Zadzwoń 7 dni w tygodniu.
791 766 240
Udrażnianie
 
Udrażnianie kanalizacji to główna specjalizacja jaka się zajmujemy od wielu lat, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu usługi naszej firmy na najwyższym poziomie. Wysokiej jakości sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonać usługę udrażniania odpływu bardzo szybko bez zbędnego brudzenia ze stuprocentowym efektem końcowym. Udrażniamy wszystkie odpływy kanalizacyjne zaczynając od malutkich średnic np: udrażnianie odpływów z pralek, udrażnianie zlewów w łazience, udrażnianie kratek pod wanną, udrażnianie brodzików czy innych odpływów gdzie średnica początkowa ma zaledwie 32mm. Do tego typu udrażniania rur stosujemy specjalistyczny adapter wraz z automatem który go napędza. Do udrażniania zlewozmywaków  kuchennych, udrażniania toalet WC, czy jakichkolwiek usług udrażniania kanalizacji wewnątrz budynków gdzie średnica rury ma od 50mm do 200mm używamy sprężyny mechanicznej o różnych średnicach oraz dodatkowych końcówkach.

Wykonujemy również

udrażnianie rur

zewnętrznych takich jak odpływy z budynku do szamba, do studzienki czy też udrażnianie pomiędzy studzienkami. Tego typu usługi udrażniania kanalizacji wykonywane są maszyną ciśnieniową zwaną potocznie WUKO. Wiadoma sprawa że udrażnianie to jedno słowo ale problemów związanych z tym słowem może być tysiące, dlatego też wielokrotnie spotykamy się z sytuacjami gdzie z udrażnianiem kanalizacji próbował sobie poradzić sam zleceniodawca starając się udrożnić rurę samodzielnie domowymi sposobami wydając kilkadziesiąt złotych na zbędne detergenty czy słabej jakości sprzęt oraz najważniejsze stracony czas. Po co to wszystko kiedy wystarczy tylko zadzwonić przedstawić sytuację i już jesteśmy w drodze.

Udrażniamy kanalizację szybko i skutecznie. Wykonując udrażnianie odpływu wewnątrz jak i na zewnątrz zwracamy szczególną uwagę na ład i porządek dzięki czemu wszystko odbywa się bez jakichkolwiek zniszczeń czy strat. Wykonujemy udrażnianie rur wszędzie: w domach, w blokach, w firmach, w sklepach po prostu wszędzie. Jeśli otrzymamy telefon z problemem udrażniania odpływu kanalizacji to nie oprzemy się niczego. Wraz z naszym doświadczeniem, sprzętem oraz ogromnym zaangażowaniem nie mamy obaw że sobie z czymś nie poradzimy. Krótko mówiąc udrażnianie rur to dla nas błahostka.
 
Przepychanie
 
Przepychanie kanalizacji jest to usługa wykonywana podczas usuwania zatoru który spowodował brak przepływu wody ( w tym przypadku brak odpływu np. z toalety czy zlewu ). Przepychanie rur wykonujemy stosując do tego kilka sposobów zwanych metodami. Do każdej metody używanej wykonując przepchanie odpływu wykorzystujemy nie domowego czy marketowego sprzętu lecz profesjonalnych urządzeń z górnej półki niemieckich firm. Wykonując przepychanie odpływu w instalacjach wewnętrznych używamy metody mechanicznej tzn. sprężyny o różnych średnicach napędzanych automatem który napędza sprężyny do 400 obrotów na minutę. Przepychanie rur wewnętrznych np. przepychanie toalety, przepychanie zlewu, przepychanie kratek, przepychanie pionów czy poziomów i innych. Przepychanie odpływu kanalizacji instalacji wewnętrznych na krótkich odcinkach wykonujemy metodą ssąco tłoczącą. Jest to tzw. pompka ciśnieniowa która poprzez swój wbudowany tłok wytwarza 8 bar ciśnienia co wystarcza na rozbicie zatoru na krótkim odcinku. Mając do czynienia z przepychaniem instalacji kanalizacyjnej zewnętrznej w 90 procentach używamy metody ciśnieniowej. Jest to przepychanie rury przy 280 barach co przynosi szybki i skuteczny efekt końcowy.

Dzięki temu że dysze pod ciśnieniem są skierowane w przeciwną stronę wąż samodzielnie wchodzi w rurę gdy dochodzi do zatoru jego początkowa głowica uderzając przodem źródłem wody ok. 50 litrów na minutę przy 280 barach rozbija przeszkodę i jednocześnie ją mijając tylko zasób wody czyści rurę. Przepychamy wszystkie odpływy kanalizacyjne wewnętrzne jak i zewnętrzne. Wykonujemy przepychanie odpływów rur od wielu lat dlatego nic nie jest nam straszne ani obce. Opanujemy każdy zator. Przepychamy rury w domach, w blokach, w firmach po prostu wszędzie. Usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, 100 procent zaangażowania zlecenie przepychania odpływu daje szybki skuteczny efekt bez zbędnych strat oraz niepotrzebnego brudzenia. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi przepychania rur.
Marek Chorzów
Dobrze trafiłem sąsiadka poleciła mi firmę Wuko do udrożnienia rury od domu do szamba szybko i sprawnie Panowie jak ciśnienie z wuka dali to 10 sekund i rury przepchane polecam WUKO da radę we właściwych rękach podkreślam, na pewno jak was polecę to kolejni moi znajomi będą zadowoleni.
Włodek Katowice
Jak to w takim powiedzeniu do trzech razy sztuka dopiero firma Wukomen załatwiła sprawę, czyszczenie rur przez dwie pierwsze firmy nadały by się do programu usterka, nie będę opisywał tego bo to nie miejsce na to. Daję 5 gwiazdek bo tu więcej nie ma Panie Dawidzie będę polecał firmę przy każdej okazji w Katowicach na czyszczenie rur kanalizacyjnych będziecie mieć monopol :-).

Pozdrawiam Włodek
Wojtek Gliwice
Profesjonalne podejście do pracy Panowie na szóstkę. Usterka zdiagnozowana przez telefon i co najważniejsze cena po udrożnieniu kanalizacji się nie zmieniła. Firma WUKO Pana Dawida zasługuje na pochwałę także proszę tak trzymać bo to teraz się bardzo ceni.
Sławomir Chorzów
Zapchany pion w spółdzielni zgłaszałem i czekałem 2 dni woda z wanny spływała bardzo długo to samo z toalety dobrze że firma wukomen ma samochód z napisem pogotowie kanalizacyjne i tak poczekałem aż gość przyjdzie sprawa załatwiona. Wuko przepchał pion daje wszystkie gwiazdki za taką robotę jak się zapcha rura sąsiadowi dam telefon.
Olek Mikołów
Nie maj jak zapchana kanalizacja z samego rana wszyscy się spieszą a tu woda nie spływa na szczęście zapchana rura dla WUKOMENA to nie problem bo przepchał za niecałą minutę jeszcze raz dzięki będę polecał dalej.
Waldemar Szopienice
W końcu znalazłem zdolnego do przytykania rury wiedział co robić od pierwszej chwili dam piątka za przetkanie rur i szybką robote.
X-Master Gliwice
Najlepsza firma na przepychanie rur do trze razy sztuka dopiero trzecia firma dała radę jak masz problem to tylko do Pana Dawida dzwoń na tel. 791 766 240 jak nie odbierze to oddzwoni.
Renata Katowice
Zapchał mi się zlewozmywak domowe sposoby nie pomogły wpisałam w wyszukiwarce pogotowie kanalizacyjne w Katowicach odebrał miły Pan wysłuchał co miałam do powiedzenie wycenę dostałam podczas rozmowy. Po niecałej godzinie Panowie odetkali odpływ wody polecam firmę Wukomen profesjonalna firma.
Katowice, Gliwice, Bytom, Sosnowiec, Zabrze, Chorzów, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Częstochowa, Kamyk, Kłobuck, Miedźno, Ostrowy, Zawady, Truskolasy, Panki, Przystajń, Ciasna, Olesno, Sieraków śląski, Kochcice, Lubliniec, Koszęcin, Lisów, Blachownia, Boronów, Starcza, Koziegłowy, Kamienica Polska, Koniecpol, Lelów, Mysłowice, Poraj, Żarki, Olsztyn, Janów, Myszków, Złoty potok, Przyrów, Dąbrowa Zielona, Żytno, Gidle, Radomsko, Widzów, Mstów, Rudniki, Rędziny, Kościelec, Strzelce Wielkie, Kamieńsk, Tychy, Kleszczów, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Ozimek, Ozimek, Opole, Olesno, Zawadzkie, Strzelce Opolskie, Szczekociny, Siewierz, Poręba, Zawiercie, Mierzęcice, Pyrzowice, Świerklaniec, Miasteczko Śląskie, Tarnowskie Góry, Radzionków, Wieszowa, Zbrosławice, Pyskowice, Tworóg, Wielowieś, Toszek, Pławniowice, Sośnicowice, Rudy, Rybnik, Knurów, Żory, Jastrzębie Zdrój, Mszana, Włodzisław Śląski, Świerklany, Orzesze, Gostyń, Wyry, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Bieruń, Lędziny, Imielin, Jaworzno, Chrzanów, Libiąż, Oświęcim, Trzebinia, Bukowno, Bolesław, Sławków, Olkusz, Klucze, Wolbrom, Pilica, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Będzin, Czeladź, Kędzierzyn Koźle, Raciborz, Pszczyna