POGOTOWIE
KANALIZACYJNE

Śląsk

POGOTOWIE KANALIZACYJNE

MASZ PROBLEM Z KANALIZACJĄ?
Słabo schodzi woda lub w ogóle nie odpływa?
ZADZWOŃ
Z kilkuletnim doświadczeniem w branży, jestem w stanie zweryfikować oraz wycenić Twoją usterkę telefonicznie.
Szybka realizacja zleconej awarii. Wycena telefoniczna i dojazd bezpłatnie.
tel. 791 766 240

Działamy na terenie całego województwa Śląskiego oraz nasze pogotowie kanalizacyjne częściowo dociera do województwa Opolskiego, Łódzkiego, Świętokrzyskiego, Małopolskiego szczegóły na mapie.
 
Częstochowa + 40 km
 szybka ralizacja zleconej usterki
więcej informacji ...
Katowice + 40 km
 szybka ralizacja zleconej usterki
więcej informacji ...
Gliwice + 40 km
 szybka ralizacja zleconej usterki
więcej informacji ...


Pogotowie kanalizacyjne WUKOMEN wykonuje usługi dla osób prywatnych oraz firm w domach i blokach używając do tego specjalistycznego oraz profesjonalnego sprzętu stosując kilka metod m.in. 

Udrażnianie jest to jeden z problemów jakimi głownie specjalizuje się nasze Pogotowie kanalizacyjne. Głównym sposobem udrażniania kanalizacji jest metoda mechaniczna do której stosowane są sprężyny o różnych średnicach w zależności od rury do udrażniania oraz automat który napędza sprężynę do 400 obrotów na minutę. Wykonując udrażnianie kratki pod wanną, odpływów z pralek, udrażnianie kratek, udrażnianie zlewów w łazience oraz udrażnianie rur o średnicach od 20mm do 40mm używany jest adapter ze sprężyną o średnicy 10mm. W przypadku udrażniania zlewozmywaków, udrażniania pisuarów czy też udrażniania kanałów o średnicach od 40mm do 70mm używana jest sprężyna o średnicy 16mm. Kiedy natomiast wykonujemy udrażnianie toalet, udrażnianie WC, udrażnianie ubikacji, udrażnianie pionów kanalizacyjnych 100mm czy udrażnianie pionów kuchennych 70mm, udrażnianie poziomów oraz udrażnianie odpływów o średnicy od 70mm do 200mm udrażnianie kanalizacji wykonujemy sprężyną o średnicy 22mm. Do udrażniania rur sprężyną o średnicy 16mm oraz 22mm stosujemy dodatkowo różnorodne końcówki dostosowane do typu udrażniania z jakim mamy do czynienia. Wykonując udrażnianie studzienek, udrażnianie szamb czy jakichkolwiek innych instalacji kanalizacyjnych zewnętrznych udrażnianie rur wykonywane jest metodą ciśnieniową. 
 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty udrażniania kanalizacji.
Udrażnienie instalacji kanalizacyjnej polega na usunięciu zatoru który stwarza problem spowodowany brakiem możliwości odpłynięcia wody z danego odpływu np. : zlewu, kibelka, kratki, wanny itd. Do usunięcia awarii spowodowanej potocznie zapchaną rurą używane są najczęściej dwie stosowane dla naszej branży metody : udrażnianie mechaniczne - jest to metoda do której używana jest maszyna elektryczna która napędza sprężyny do 360 obrotów na minutę do pracy w średnicach od 20mm do 250mm przekroju zapchanego przewodu maksymalny zasięg sprężyny to 30m. Doświadczenie które zostało nabierane przez kilka lat pozwala nam usunąć usterkę i pozostawić rurę w niemal 100% czystą. Drugą najczęściej stosowaną metodą jest usuwanie zapchań ciśnieniowo polegające na zlikwidowaniu  zatoru wodą pod ciśnieniem roboczym w naszym przypadku 140 bar oraz 45 l/min. Jest to również skuteczny sposób jak i sprężyna mechaniczna lecz stosowana w większości usuwania zapchań od strony zewnętrznej. Sprężyna ma większe możliwości w poruszaniu się po przewodzie na napotkanych trójnikach czy kolanach. Każdy ma inną teorię na temat jak usunąć awarię zapchanej kanalizacji  lecz jeżeli masz problem ZADZWOŃ do nas a my zrobimy usługę tak aby klient był w 100% zadowolony.
Udrażnianie, Udrażnianie rur, Udrażnianie kanalizacji, Udrażnianie toalet, Udażnianie ubikacji, Udrażnianie zlewów, Udrażnianie zlewozmywaków, Udrażnianie odpływów, Udrażnianie WC, Udrażnianie pionów, Udrażnianie poziomów, Udrażnianie szamb, Udrażnianie studzienek, Udrażnianie kratek, Udrażnianie kratki wanna, Udrażnianie pisuarów, Udrażnianie kanałów.

POGOTOWIE KANALIZACYJNE

Wykonujemy usługi na terenie miejscowości
Częstochowa, Kamyk, Kłobuck, Miedźno, Ostrowy, Zawady, Truskolasy, Panki, Przystajń, Ciasna, Olesno, Sieraków śląski, Kochcice, Lubliniec, Koszęcin, Lisów, Gliwice, Blachownia, Boronów, Starcza, Koziegłowy, Kamienica Polska, Koniecpol, Lelów, Mysłowice, Poraj, Żarki, Olsztyn, Janów, Myszków, Złoty potok, Przyrów, Dąbrowa Zielona, Żytno, Ruda Śląska, Gidle, Radomsko, Widzów, Mstów, Rudniki, Rędziny, Kościelec, Strzelce Wielkie, Kamieńsk, Tychy, Kleszczów, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Ozimek, Ozimek, Opole, Olesno, Zawadzkie, Strzelce Opolskie, Szczekociny, Siewierz, Chorzów, Poręba, Zawiercie, Mierzęcice, Pyrzowice, Świerklaniec, Miasteczko Śląskie, Tarnowskie Góry, Zabrze, Radzionków, Wieszowa, Zbrosławice, Pyskowice, Tworóg, Wielowieś, Toszek, Pławniowice, Sośnicowice, Rudy, Rybnik, Knurów, Żory, Jastrzębie Zdrój, Mszana, Włodzisław Śląski, Świerklany, Orzesze, Gostyń, Wyry, Mikołów, Piekary Śląskie, Bytom, Katowice, Siemianowice Śląskie, Bieruń, Lędziny, Imielin, Jaworzno, Chrzanów, Libiąż, Oświęcim, Trzebinia, Bukowno, Bolesław, Sławków, Olkusz, Klucze, Wolbrom, Pilica, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Będzin, Czeladź, Sosnowiec