Pogotowie kanalizacyjne
WUKO
image/svg+xml Katowice Częstochowa Sosnowiec Gliwice Zabrze Bytom Ruda Śląska Rybnik Tychy Dąbrowa Górnicza Chorzów Jaworzno Mysłowice Siemianowice Śląskie Żory Tarnowskie Góry Będzin Piekary Śląskie Świętochłowice Pokaż wszystkie! Do tych miast dojazd gratis!
:: zapchany odpływ ::

Opinie

Tak oceniają nas klienci z miejscowości:
Mietek Chorzów
Firma Pana Dawida wykonuje przepychanie rur kanalizacyjnych nie jest to łatwa praca będę polecać Pan usługi nie dość że dobrze robota zrobiona to jeszcze można para zdań zamienić i czas mija przyjemnie.
KRAK Zabrze
Dzięki za szybkie przepychanie kanalizacji robota na piątkę teraz wiem że zapchana kanalizacja była z mojej winy jeszcze już nigdy nie wleje kreta na pewno.
Karolcia Gliwice
W naszym nowo otwartym lokalu gastronomicznym Panowie którzy wykonywali remont prawie zacementowali nami kanalizację no i niezbędne było czyszczenie kanalizacji tuż po otwarciu lokalu dobrze że to tak szybko poszło ale nie zdążyłam podziękować także zapraszam zawsze w wolnej chwili na kawkę.
Master Katowice
W końcu znalazłem tą firmę i daje im 5 gwiazdek za usługi kanalizacyjne długo ich szukałem bo w Katowicach widziałem pogotowie wodno kanalizacyjne jechali takim ładnie oklejonym autem ale nie zdążyłem numeru zapisać ale w końcu na nich wpadłem polecam Pan Dawid zawsze da radę :-)
Ola Sosnowiec
Spółdzielnia zapowiedziała u nas w bloku udrażnianie kanalizacji sanitarnej nie bardzo wiedzieliśmy o co chodzi myśleliśmy że to w naszej łazience panowie będą rury przepychać ale na szczęście zapchany były piony. Awaria została usunięta błyskawicznie i bez wchodzenia do naszej łazienki, to się nazywa PRACA ZDALNA polecam jak coś.
Wojtek Katowice
Profesjonalnie wykonana usługa ! Firma Wukomen wykonywała u mnie czyszczenie rur kanalizacyjnych ponieważ wolno schodziła woda do szamba, po kilku godzinach czyszczenie rur zakończone i śladu po fachowcach nie ma czysto jest nawet lepiej niż było polecam tą firmę.
Basia Chorzów
Mimo późnej godziny i nie sprzyjających warunkach udało się ! to tylko dzięki dobremu podejściu do wykonywanej pracy, mogę śmiało polecić fachowca moim znajomym. Praca wykonana nawet na 6 gwiazdek :-)
Karolina Katowice
Nie spływa woda w toalecie to jest najgorsza rzecz jaka cię może spotkać po przyjściu do pracy jeszcze w pierwszym dniu. Opanowanie szefowej jeden celny telefon i po chwili podjeżdża specjalista podziękowania od całego zespołu. Wiecie bez toalety nie da się pracować :-)
Irek Zabrze
Pogotowie kanalizacyjne WUKO pana Dawida praca na już na miejscu wykonana szybko i sprawnie ale trzeba było włączyć te koguty na dachu bo nie mogliśmy się doczekać, ogólnie mogę polecić.
Przemek Sosnowiec
Usługa wykonana szybko i w umówionej wcześniej cenie to się liczy że jak wzywacie fachowca to musicie wiedzieć ile zapłacicie, czyszczenie rur odpływowych metodą wuko dopiero teraz wiem co to jest . Polecam firmę nawet na sześć gwiazdek.
Albert Ruda Śląska
Firma Wuko z Panem Dawidem na czele szybko przyjechali i jeszcze szybciej przepchali zator szacunek dla EKIPY!
Karolina Ruda Śląska
Tak jak myślałam przepychanie rur to nie moja dziedzina mój chłopak długo nie czekał wezwał firmę Wukomen i zadziałało rury przepchane możemy pracować dalej. Podałam swoim klientką w zakładzie numer będę polecać dalej :-)
Bożena Sosnowiec
Zadzwoniłam po pogotowie kanalizacyjne z Sosnowca wycenę usunięcia awarii dostałem przez telefon, i po niecałej godzinie zatkany odpływ wody pod wanną został udrożniony. Męczyliśmy się z tym sami kilka godzin a tu Panowie z pogotowia kanalizacyjnego sprawę załatwili w godzinę od momentu zgłoszenia. Polecam i daje 5 gwiazdek.
Wojtek Katowice
Panowie wykonali czyszczenie rur szybko i nie pozostawili po sobie bałaganu, polecam jak zapcha wam się zlewozmywak dzwońcie do Pana Dawida 791 766 240
Marek Chorzów
Dobrze trafiłem sąsiadka poleciła mi firmę Wuko do udrożnienia rury od domu do szamba szybko i sprawnie Panowie jak ciśnienie z wuka dali to 10 sekund i rury przepchane polecam WUKO da radę we właściwych rękach podkreślam, na pewno jak was polecę to kolejni moi znajomi będą zadowoleni.
Włodek Katowice
Jak to w takim powiedzeniu do trzech razy sztuka dopiero firma Wukomen załatwiła sprawę, czyszczenie rur przez dwie pierwsze firmy nadały by się do programu usterka, nie będę opisywał tego bo to nie miejsce na to. Daję 5 gwiazdek bo tu więcej nie ma Panie Dawidzie będę polecał firmę przy każdej okazji w Katowicach na czyszczenie rur kanalizacyjnych będziecie mieć monopol :-).

Pozdrawiam Włodek
Katowice, Gliwice, Bytom, Sosnowiec, Zabrze, Chorzów, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Częstochowa, Kamyk, Kłobuck, Miedźno, Ostrowy, Zawady, Truskolasy, Panki, Przystajń, Ciasna, Olesno, Sieraków śląski, Kochcice, Lubliniec, Koszęcin, Lisów, Blachownia, Boronów, Starcza, Koziegłowy, Kamienica Polska, Koniecpol, Lelów, Mysłowice, Poraj, Żarki, Olsztyn, Janów, Myszków, Złoty potok, Przyrów, Dąbrowa Zielona, Żytno, Gidle, Radomsko, Widzów, Mstów, Rudniki, Rędziny, Kościelec, Strzelce Wielkie, Kamieńsk, Tychy, Kleszczów, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Ozimek, Ozimek, Opole, Olesno, Zawadzkie, Strzelce Opolskie, Szczekociny, Siewierz, Poręba, Zawiercie, Mierzęcice, Pyrzowice, Świerklaniec, Miasteczko Śląskie, Tarnowskie Góry, Radzionków, Wieszowa, Zbrosławice, Pyskowice, Tworóg, Wielowieś, Toszek, Pławniowice, Sośnicowice, Rudy, Rybnik, Knurów, Żory, Jastrzębie Zdrój, Mszana, Włodzisław Śląski, Świerklany, Orzesze, Gostyń, Wyry, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Bieruń, Lędziny, Imielin, Jaworzno, Chrzanów, Libiąż, Oświęcim, Trzebinia, Bukowno, Bolesław, Sławków, Olkusz, Klucze, Wolbrom, Pilica, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Będzin, Czeladź, Kędzierzyn Koźle, Raciborz, Pszczyna