Pogotowie kanalizacyjne
WUKO
791 766 240
image/svg+xml Katowice Częstochowa Sosnowiec Gliwice Zabrze Bytom Ruda Śląska Rybnik Tychy Dąbrowa Górnicza Chorzów Jaworzno Mysłowice Siemianowice Śląskie Żory Tarnowskie Góry Będzin Piekary Śląskie Świętochłowice Pokaż wszystkie! Do tych miast dojazd gratis!
:: zapchana rura ::

Opinie

Tak oceniają nas klienci z miejscowości:
Tadeusz Rybnik
Auto oklejone super wpada w oko ale ekipa godna polecenie rzadko to się zdarza Pan obsługujący WUKO na początku wysłuchał co mam do powiedzenie po czym powiedział co trzeba zrobić i jak uruchomili wuko to jest wąż z ogromnym ciśnieniem wody jakby ktoś nie wiedział przepchali rury, woda spływa nie mam pytań. Dobra robota !!!
Olek KATOWICE
Skorzystałem z usług firmy Wukomen urządzeniem WUKO przepchali rur z domu do szamba zator był w połowie drogi ale sobie poradzili. Jak chcecie skorzystać z wuko to dzwońcie na ten numer 791 766 240 polecam.
Kasia Sosnowiec
Dziękuję za szybką interwencję Panowie przyjechali z WUKO tak wyczyścili nam rury kanalizacyjne w kamienicy że sąsiadka z dołu powiedziała że tak szybko woda z wanny nie spływała za jej pamięci polecam wuko Pana Dawida
Krystian Radzionków
Szybko i sprawnie udrażnianie rur z domu do szamba przebiegło tak jak Pan podczas wyceny powiedział około 30 minut perfekcyjnie zmieściliśmy się w czasie od momentu wjazdu i rozwinięcia WUKO do zamknięcia bramy. Panowie każdemu polecę waszą ekipę !
Włodek Pyrzowice
W naszej piwnicy w toalecie był zapchany odpływ wody, toaleta jest wyżej niż rura ściekowa w pomieszczeniach na piętrze woda schodzi szybko tylko w piwnicy stoi woda w misie klozetowej i umywalce. Problem był na tyle poważny że wcześniejsze pogotowie kanalizacyjne nie wykonało usługi dopiero firma WUKOMEN zlokalizowała gdzie jest zapchany odpływ wody i używając sprężyny elektrycznej udrożniła zapchaną toaletę. BRAWO
Krystian Sieraków śląski
Najlepsza firma WUKO na śląsku nie wiem jak to zrobili ale dojechali w 10 minut, urządzeniem wuko rura kanalizacyjna przepchana woda spływa z prędkością światła dobra robota będę polecać waszą firmę.
Ola Kamyk
Udrażnianie kanalizacji było faktycznie niezbędne, zadzwoniłam i otrzymałam wycenę Panowie dość szybko się pojawili wykonali udrażnianie rur kanalizacji sanitarne, ważne cena tak jak ustaliliśmy telefonicznie . POLECAM TĄ FIRMĘ
Krystyna Czeladź
Pogotowie kanalizacyjne Wukomen wykonało profesjonalne przepychanie rur kanalizacyjnych dodam tylko że to była trzecia firma która wykonała u mnie tą usługę przepychania.
Kamik Trzebinia
Wykonałem frezowanie rur kanalizacyjnych z domu do szamba woda schodzi teraz błyskawicznie.
Wojtek Imielin
Czyszczenie rur kanalizacyjnych przebiegło szybko tak ja Pan podał podczas wyceny polecam.
Krzysztof Gliwice
Profesjonalny samochód pogotowia kanalizacyjnego to i udrażnianie odpływu przebiegło bez niespodzianek, szybko i profesjonalnie, dzięki będę z pewnością przekazywać nr telefonu dalej.
Wanda Dąbrowa Górnicza
Już nie czekam aż zatkany odpływ zatruje mi święta, jak co roku profilaktyka jest zdecydowanie tańsza niż usuwanie zatoru i szkód jakie były, pracujesz w kuchni musisz o tym pamiętać. Panie Dawidzie znowu nie mogłam podziękować osobiście i dlatego musiałem napisać.
Grzesiek Dąbrowa Górnicza
W naszej kamienicy to tylko Pan Dawid da radę udrażnianie rur to jest jakaś męka już druga tak sytuacja kiedy ktoś próbuje usunąć awarią a i tak Wukomen musi to naprawić, trzeba na stały przyczepić na klatce numer do Pana.
Kamil Świętochłowice
Ekipa która wykonał u nas udrażnianie kanalizacji powinna dostać medal szybko wykonana praca dopiero teraz mam możliwość podziękować nie zdążyłem wrócić z zakupów a tu już po robocie BRAWO i dzięki jeszcze raz.
WIOLA Mysłowice
U nas w Mysłowicach chłop jest od przetykania rur ale widocznie nie każdy i od czasu do czasu muszę dzwonić po naszego fachowca polecam i więcej nie pisze bo się mój obrazi.
Mateusz Sosnowiec
Wszyscy w naszej kamienicy już wiedzą że przepychanie rur może być skomplikowane zerwana sprężyna, zalany sąsiad dopiero ekipa Pana Dawida dokonała niemożliwego dziękujemy za pomoc.
Katowice, Gliwice, Bytom, Sosnowiec, Zabrze, Chorzów, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Częstochowa, Kamyk, Kłobuck, Miedźno, Ostrowy, Zawady, Truskolasy, Panki, Przystajń, Ciasna, Olesno, Sieraków śląski, Kochcice, Lubliniec, Koszęcin, Lisów, Blachownia, Boronów, Starcza, Koziegłowy, Kamienica Polska, Koniecpol, Lelów, Mysłowice, Poraj, Żarki, Olsztyn, Janów, Myszków, Złoty potok, Przyrów, Dąbrowa Zielona, Żytno, Gidle, Radomsko, Widzów, Mstów, Rudniki, Rędziny, Kościelec, Strzelce Wielkie, Kamieńsk, Tychy, Kleszczów, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Ozimek, Ozimek, Opole, Olesno, Zawadzkie, Strzelce Opolskie, Szczekociny, Siewierz, Poręba, Zawiercie, Mierzęcice, Pyrzowice, Świerklaniec, Miasteczko Śląskie, Tarnowskie Góry, Radzionków, Wieszowa, Zbrosławice, Pyskowice, Tworóg, Wielowieś, Toszek, Pławniowice, Sośnicowice, Rudy, Rybnik, Knurów, Żory, Jastrzębie Zdrój, Mszana, Włodzisław Śląski, Świerklany, Orzesze, Gostyń, Wyry, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Bieruń, Lędziny, Imielin, Jaworzno, Chrzanów, Libiąż, Oświęcim, Trzebinia, Bukowno, Bolesław, Sławków, Olkusz, Klucze, Wolbrom, Pilica, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Będzin, Czeladź, Kędzierzyn Koźle, Raciborz, Pszczyna