Pogotowie kanalizacyjne
WUKO
791 766 240
image/svg+xml Katowice Częstochowa Sosnowiec Gliwice Zabrze Bytom Ruda Śląska Rybnik Tychy Dąbrowa Górnicza Chorzów Jaworzno Mysłowice Siemianowice Śląskie Żory Tarnowskie Góry Będzin Piekary Śląskie Świętochłowice Pokaż wszystkie! Do tych miast dojazd gratis!
:: wuko ::

Opinie

Tak oceniają nas klienci z miejscowości:
Janek Gliwice
Bardzo polecam Pana Dawida, bardzo szybko i skutecznie uporał się z zatkaną wanną
Jan Sosnowiec
Świetnia pomoc przy udrażnianiu kanalizacji wewnątrz budynku mieszkalnego . Polecam
Oliwia Gliwice
Personel, który przyjechał, był bardzo uprzejmy i profesjonalny. Wykazali się dużą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie naprawy kanalizacji i skutecznie rozwiązali mój problem. Po zakończeniu pracy, zostawił miejsce w porządku i czystości, co było dla mnie miłym zaskoczeniem.
Wiktor Katowice
Z przyjemnością wyrażam pozytywną opinię na temat firmy zajmującej się pogotowiem kanalizacyjnym. W moim przypadku, kiedy miałem problemy z kanalizacją, firma ta była błyskawicznie na miejscu, aby pomóc mi rozwiązać problem.
Wojtek Chorzów
Jak woda nie chce spłynąć z wanny warto korek przymknąć i niech powoli sobie schodzi, gorzej jak ktoś o tym zapomni wtedy wszystko się wyleje na mieszkanie. Wiem o czym mówię bo miałem zapchaną kratkę, odpływ z pod wanny prawie całkowicie, polecam firmę WUKOMEN Pan Dawida bo odetkali odpływ z wanny w zasadzie to cały pion w bloku odetkali jak coś dzwońcie do nich 791 766 240 zapłacicie tyle ile przez telefon podadzą nie ma niespodzianek na koniec roboty. POLECAM !
Mariusz Świętochłowice
Usterka usunięta szybko i sprawnie woda w kratce w prysznicu spływa prawidłowo będę polecać Pana firmę swoim znajomym tak proszę dalej trzymać takie firmy przetrwają ciężkie czasy.
Dawid Żory
Każdy Dawid to spoko gość dzięki za udrożnienie odpływu woda spływa wszystko jest ok polecam.
Matylda Ruda Śląska
Kiedy woda w kiblu nie schodzi ból brzucha rodzinkę nachodzi, kto może zrobi na dworze ale kto nam w problemie pomorze tak dzięki za pomoc znów kolejka rano przed łazienką.
Grażyna Katowice
Super dziękuję za przepchanie wanny mój stary nie dał rady męczył się pół nocy a ja rano zadzwoniłam i Pan Dawid szybko i sprawnie ... a teraz woda schodzi ładnie i będzie niespodzianka jak Jasiek wróci.
Bogdan Częstochowa
* za szybki przyjazd
* za przepchanie rury
* za cenę
* za niezmienienie ceny pomimo trudności
bez gwiazdki za wystraszenie sąsiadki miałbym ją na sumieniu myślała że ma włamywaczy w domu i prawie na zawał zeszła.
Marzena Chorzów
Polecam firmę WUKO Pana Dawida jak to mówią do trzech razy sztuka w moim przypadku do trzeciej firmy zrobione :-) jeszcze raz dziękuję bo docenimy to wówczas gdy zapcha nam się kibel :-) :-):-) polecam Wukomena ! a tak przy okazji fanie olejony samochód.
Robert Bytom
Szybko i tanio wykonana usługa czyszczenia kanalizacji dobrze że udało się przed zimą bo szambo jest dość daleko od domu i jak spadnie śnieg dostęp do rur odpływowych jest utrudniony.
Damian Bytom
Firma która wczoraj była u nas na awarii udrażnianie kanalizacji wykonuje perfekcyjnie, wcześniejsza ekipa walczyła około 2h na szczęście firma wuko Pana Dawida uporała się z zatkaną rurę w niecały kwadrans polecam jak tylko macie zatkaną kanalizacje dzwońcie.
Bartek Chorzów
Firma Wukomen pomogła z zapchana toaleta szybko i sprawnie
Olek Częstochowa
Udrażnianie odpływu przebiegło bardzo szybko. Dziękujemy za szybką pomoc
Kamil Gliwice
Usługa Wuko wykonana ekspresowa i sprawnie. Gratulacje dla ekipy
Katowice, Gliwice, Bytom, Sosnowiec, Zabrze, Chorzów, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Częstochowa, Kamyk, Kłobuck, Miedźno, Ostrowy, Zawady, Truskolasy, Panki, Przystajń, Ciasna, Olesno, Sieraków śląski, Kochcice, Lubliniec, Koszęcin, Lisów, Blachownia, Boronów, Starcza, Koziegłowy, Kamienica Polska, Koniecpol, Lelów, Mysłowice, Poraj, Żarki, Olsztyn, Janów, Myszków, Złoty potok, Przyrów, Dąbrowa Zielona, Żytno, Gidle, Radomsko, Widzów, Mstów, Rudniki, Rędziny, Kościelec, Strzelce Wielkie, Kamieńsk, Tychy, Kleszczów, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Ozimek, Ozimek, Opole, Olesno, Zawadzkie, Strzelce Opolskie, Szczekociny, Siewierz, Poręba, Zawiercie, Mierzęcice, Pyrzowice, Świerklaniec, Miasteczko Śląskie, Tarnowskie Góry, Radzionków, Wieszowa, Zbrosławice, Pyskowice, Tworóg, Wielowieś, Toszek, Pławniowice, Sośnicowice, Rudy, Rybnik, Knurów, Żory, Jastrzębie Zdrój, Mszana, Włodzisław Śląski, Świerklany, Orzesze, Gostyń, Wyry, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Bieruń, Lędziny, Imielin, Jaworzno, Chrzanów, Libiąż, Oświęcim, Trzebinia, Bukowno, Bolesław, Sławków, Olkusz, Klucze, Wolbrom, Pilica, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Będzin, Czeladź, Kędzierzyn Koźle, Raciborz, Pszczyna