Pogotowie kanalizacyjne
WUKO
image/svg+xml Katowice Częstochowa Sosnowiec Gliwice Zabrze Bytom Ruda Śląska Rybnik Tychy Dąbrowa Górnicza Chorzów Jaworzno Mysłowice Siemianowice Śląskie Żory Tarnowskie Góry Będzin Piekary Śląskie Świętochłowice Pokaż wszystkie! Do tych miast dojazd gratis!
:: przepychanie kanalizacji ::

Opinie

Tak oceniają nas klienci z miejscowości:
Marek Chorzów
Dobrze trafiłem sąsiadka poleciła mi firmę Wuko do udrożnienia rury od domu do szamba szybko i sprawnie Panowie jak ciśnienie z wuka dali to 10 sekund i rury przepchane polecam WUKO da radę we właściwych rękach podkreślam, na pewno jak was polecę to kolejni moi znajomi będą zadowoleni.
Włodek Katowice
Jak to w takim powiedzeniu do trzech razy sztuka dopiero firma Wukomen załatwiła sprawę, czyszczenie rur przez dwie pierwsze firmy nadały by się do programu usterka, nie będę opisywał tego bo to nie miejsce na to. Daję 5 gwiazdek bo tu więcej nie ma Panie Dawidzie będę polecał firmę przy każdej okazji w Katowicach na czyszczenie rur kanalizacyjnych będziecie mieć monopol :-).

Pozdrawiam Włodek
Wojtek Gliwice
Profesjonalne podejście do pracy Panowie na szóstkę. Usterka zdiagnozowana przez telefon i co najważniejsze cena po udrożnieniu kanalizacji się nie zmieniła. Firma WUKO Pana Dawida zasługuje na pochwałę także proszę tak trzymać bo to teraz się bardzo ceni.
Sławomir Chorzów
Zapchany pion w spółdzielni zgłaszałem i czekałem 2 dni woda z wanny spływała bardzo długo to samo z toalety dobrze że firma wukomen ma samochód z napisem pogotowie kanalizacyjne i tak poczekałem aż gość przyjdzie sprawa załatwiona. Wuko przepchał pion daje wszystkie gwiazdki za taką robotę jak się zapcha rura sąsiadowi dam telefon.
Olek Mikołów
Nie maj jak zapchana kanalizacja z samego rana wszyscy się spieszą a tu woda nie spływa na szczęście zapchana rura dla WUKOMENA to nie problem bo przepchał za niecałą minutę jeszcze raz dzięki będę polecał dalej.
Waldemar Szopienice
W końcu znalazłem zdolnego do przytykania rury wiedział co robić od pierwszej chwili dam piątka za przetkanie rur i szybką robote.
X-Master Gliwice
Najlepsza firma na przepychanie rur do trze razy sztuka dopiero trzecia firma dała radę jak masz problem to tylko do Pana Dawida dzwoń na tel. 791 766 240 jak nie odbierze to oddzwoni.
Renata Katowice
Zapchał mi się zlewozmywak domowe sposoby nie pomogły wpisałam w wyszukiwarce pogotowie kanalizacyjne w Katowicach odebrał miły Pan wysłuchał co miałam do powiedzenie wycenę dostałam podczas rozmowy. Po niecałej godzinie Panowie odetkali odpływ wody polecam firmę Wukomen profesjonalna firma.
Marzena Będzin
Panowie udrożnili zapchany odpływ w chwilę. Świetny kontakt,ekspresowo działają. Polecam
Artur Katowice
Specjaliści z WUKO szybko uporali się z zapchaną rurą pełen profesjonalizm. Także lanie chemii w rurę to tylko strata kasy trzeba wezwać wuko Pana Dawida i sprawa załatwiona - POLECEM
Jurek Wydra
Odepchanie pisuara. Polecam
Elżbieta Sosnowiec
Robota wykonana prawidłowo. Odepchnie kanalizacji. Przy okazji zrobione kamerowanie. Polecam firma na 5+
Paweł Chorzów
Polecam firmę wukomen
Zenona Rząsawa
Zapchane WC. Odepchnę w 10min polecam
Sławomir Złoty potok
Pogotowie kanalizacyjne na 6. Usunięcie awarii, sprawdzenie kamera.. Pp osprzęcie widać że firma jest porządna, kompetentną. Zostawiają porządek a to rzadkosc.
Elwira Konopiska
Zapchana kanalizacja. Przyjeżdża firma i wszystko szybko sprawnie usuwa. Polecam to pogotowie kanalizacyjne wukomen
Katowice, Gliwice, Bytom, Sosnowiec, Zabrze, Chorzów, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Częstochowa, Kamyk, Kłobuck, Miedźno, Ostrowy, Zawady, Truskolasy, Panki, Przystajń, Ciasna, Olesno, Sieraków śląski, Kochcice, Lubliniec, Koszęcin, Lisów, Blachownia, Boronów, Starcza, Koziegłowy, Kamienica Polska, Koniecpol, Lelów, Mysłowice, Poraj, Żarki, Olsztyn, Janów, Myszków, Złoty potok, Przyrów, Dąbrowa Zielona, Żytno, Gidle, Radomsko, Widzów, Mstów, Rudniki, Rędziny, Kościelec, Strzelce Wielkie, Kamieńsk, Tychy, Kleszczów, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Ozimek, Ozimek, Opole, Olesno, Zawadzkie, Strzelce Opolskie, Szczekociny, Siewierz, Poręba, Zawiercie, Mierzęcice, Pyrzowice, Świerklaniec, Miasteczko Śląskie, Tarnowskie Góry, Radzionków, Wieszowa, Zbrosławice, Pyskowice, Tworóg, Wielowieś, Toszek, Pławniowice, Sośnicowice, Rudy, Rybnik, Knurów, Żory, Jastrzębie Zdrój, Mszana, Włodzisław Śląski, Świerklany, Orzesze, Gostyń, Wyry, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Bieruń, Lędziny, Imielin, Jaworzno, Chrzanów, Libiąż, Oświęcim, Trzebinia, Bukowno, Bolesław, Sławków, Olkusz, Klucze, Wolbrom, Pilica, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Będzin, Czeladź, Kędzierzyn Koźle, Raciborz, Pszczyna