Pogotowie kanalizacyjne
WUKO
791 766 240
image/svg+xml Katowice Częstochowa Sosnowiec Gliwice Zabrze Bytom Ruda Śląska Rybnik Tychy Dąbrowa Górnicza Chorzów Jaworzno Mysłowice Siemianowice Śląskie Żory Tarnowskie Góry Będzin Piekary Śląskie Świętochłowice Pokaż wszystkie! Do tych miast dojazd gratis!
:: zapchana rura ::

Posiadamy ogromne doświadczeniem w branży i specjalistyczny sprzęt, jesteśmy w stanie zweryfikować oraz wycenić awarię telefonicznie a następnie w jak najszybszym czasie pozbyć się problemu. 

Szybka realizacja zleconej awarii. Wycena telefoniczna i dojazd bezpłatnie.

Zadzwoń tel. 791 766 240 i sprawdź dlaczego jesteśmy najlepsi w branży.
 


Czyszczenie kanalizacji sanitarnej bez użycia chemii to zrównoważony i ekologiczny sposób utrzymania kanalizacji w czystości. Istnieje kilka skutecznych metod, które nie wymagają stosowania szkodliwych substancji chemicznych. Jednym z najpopularniejszych sposobów jest mechaniczne czyszczenie kanalizacji za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Jedną z takich metod jest użycie węża do czyszczenia kanalizacji. Jest to elastyczny wąż, który jest wprowadzany do rur kanalizacyjnych, a następnie przepychany wewnątrz, usuwając zanieczyszczenia takie jak osady, tłuszcze, korzenie czy odpady organiczne. Wąż może być sterowany zdalnie, co pozwala na precyzyjne czyszczenie i usuwanie zatorów.

Innym skutecznym sposobem jest użycie sprężonego powietrza do czyszczenia kanalizacji. Jest to proces, w którym powietrze jest wdmuchiwane do rur kanalizacyjnych pod wysokim ciśnieniem, co powoduje wypłukanie zanieczyszczeń i zatorów. Metoda ta jest ekologiczna, nie wymaga użycia chemii i nie powoduje zanieczyszczenia wód gruntowych.

 

Kolejnym bezchemicznym sposobem czyszczenia kanalizacji jest użycie specjalnych bakterii i enzymów. Bakterie te rozkładają zanieczyszczenia organiczne w rurach kanalizacyjnych na substancje biodegradowalne, takie jak woda i dwutlenek węgla. Enzymy natomiast rozkładają tłuszcze, co może być szczególnie przydatne w przypadku rur kuchennych. Ta metoda jest przyjazna dla środowiska, ponieważ nie wprowadza żadnych substancji chemicznych do kanalizacji i nie powoduje zanieczyszczenia wód.

Czyszczenie kanalizacji bez użycia chemii jest nie tylko ekologiczne, ale także skuteczne i nieinwazyjne dla infrastruktury kanalizacyjnej. Jest to rozwiązanie, które może być stosowane w przypadku standardowego czyszczenia kanalizacji, jak również w przypadku usuwania zatorów czy przepychania rur. Ponadto, takie podejście do czyszczenia kanalizacji może być preferowane w przypadku obszarów o szczególnie wrażliwym środowisku, gdzie ochrona wód gruntowych i rzek jest priorytetem.

Katowice, Gliwice, Bytom, Sosnowiec, Zabrze, Chorzów, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Częstochowa, Kamyk, Kłobuck, Miedźno, Ostrowy, Zawady, Truskolasy, Panki, Przystajń, Ciasna, Olesno, Sieraków śląski, Kochcice, Lubliniec, Koszęcin, Lisów, Blachownia, Boronów, Starcza, Koziegłowy, Kamienica Polska, Koniecpol, Lelów, Mysłowice, Poraj, Żarki, Olsztyn, Janów, Myszków, Złoty potok, Przyrów, Dąbrowa Zielona, Żytno, Gidle, Radomsko, Widzów, Mstów, Rudniki, Rędziny, Kościelec, Strzelce Wielkie, Kamieńsk, Tychy, Kleszczów, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Ozimek, Ozimek, Opole, Olesno, Zawadzkie, Strzelce Opolskie, Szczekociny, Siewierz, Poręba, Zawiercie, Mierzęcice, Pyrzowice, Świerklaniec, Miasteczko Śląskie, Tarnowskie Góry, Radzionków, Wieszowa, Zbrosławice, Pyskowice, Tworóg, Wielowieś, Toszek, Pławniowice, Sośnicowice, Rudy, Rybnik, Knurów, Żory, Jastrzębie Zdrój, Mszana, Włodzisław Śląski, Świerklany, Orzesze, Gostyń, Wyry, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Bieruń, Lędziny, Imielin, Jaworzno, Chrzanów, Libiąż, Oświęcim, Trzebinia, Bukowno, Bolesław, Sławków, Olkusz, Klucze, Wolbrom, Pilica, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Będzin, Czeladź, Kędzierzyn Koźle, Raciborz, Pszczyna